Дискусія про перспективи крипторинку України: представляємо учасника обговорення – менеджера зі стратегічного партнерства в 482.solutions Леоніда Хацкевича

Дискусія про перспективи крипторинку України: представляємо учасника обговорення – менеджера зі стратегічного партнерства в 482.solutions Леоніда Хацкевича

Правовий статус криптовалют відрізняється в кожній країні. Наприклад, у Німеччині цифрові гроші визнають фінансовим інструментом, у Японії – платіжним засобом. В Україні віртуальні валюти не легалізовані на законодавчому рівні. Однак значний крок на шляху до визначення їхнього правового статусу був зроблено 2 грудня 2020 року, коли Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт № 3637 «Про віртуальні активи», який класифікує криптовалюти як нематеріальне благо.

Як в Україні може бути реалізоване регулювання цифрових активів? Як прийняття відповідного закону може вплинути на розвиток криптоіндустрії та економіку країни загалом?

28 квітня на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 ці та інші запитання обговорять у межах панельної дискусії на тему «Запуск ринку віртуальних активів в Україні». Її учасником стане амбасадор першої ліцензованої японської криптовалютної біржі Liquid Леонід Хацкевич.

Леонід – менеджер зі стратегічного партнерства в компанії 482.solutions, яка займається створенням і впровадженням рішень, які ґрунтуються на технології блокчейн. Він входить до складу ради Блокчейн-асоціації України. Є експертом в Українському фонді стартапів.

Спікер має сертифікацію від Chainalysis. Як ментор Леонід бере участь у міжнародних блокчейн-хакатонах. Також він створює навчальні курси з технології блокчейн для корпоративних клієнтів, університетів і державних установ. Спільно з іншими експертами пише наукові статті на тему блокчейну.

Панельна дискусія на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 буде корисна для тих, хто хоче дізнатися про прогнози розвитку українського крипторинку та розібратися в можливих наслідках прийняття закону про віртуальні активи. Гості події не тільки отримають корисні знання, а й зможуть поставити запитання досвідченим експертам і представникам влади.


Приєднуйтеся до заходу, щоб першими дізнатися про можливості та перспективи криптовалютного ринку України.

Програма події >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції