Дискусія на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021: думка законодавців і криптоекспертів про майбутнє ринку віртуальних активів

Дискусія на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021: думка законодавців і криптоекспертів про майбутнє ринку віртуальних активів

25 березня у межах Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 відбудеться інформативна панельна дискусія на тему «Запуск ринку віртуальних активів в Україні». В обговореннях візьмуть участь представники державних органів і досвідчені фахівці в галузі права та економіки.

Під час дискусії своєю експертною думкою поділяться:

Олександр Борняков – заступник міністра цифрової трансформації України з питань розвитку IT. Заснував IT-компанію SoftTechnics і платформу монетизації відео Adtelligent. Головував у низці успішних інноваційних проєктів і стартапів. Керував аутсорсинговою компанією Intersog, яка увійшла до п’ятірки найкращих App Developers у Чикаго за версією Clutch.

Наталія Дрік – виконавча директорка Blockchain Association of Ukraine. Раніше працювала менеджером у проєктах Crassula та Pandora Boxchain, а також виконувала обов’язки СЕО в недержавній організації IDF Reforms Lab. Курує та створює проєкти для школи блокчейн-розробок BlockchainHub Academy.

Артем Афян – співзасновник і керівний партнер АО Juscutum. Входить до складу експертної ради при Комітеті Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій. Також є главою юридичного комітету Асоціації підприємств інформаційних технологій України.

Костянтин Ярмоленко – засновник і гендиректор громадської спілки «Віртуальні активи України», міжфракційного депутатського об’єднання Blockchain4Ukraine. Входить до складу правління Bitcoin Foundation Ukraine. Раніше працював радником міністра екології та природних ресурсів України, радником керівника Державного агентства України з питань електронного урядування.

Єгор Чернєв – народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації. Глава підкомітету цифрової економіки, інноваційного розвитку й електронного бізнесу. Також Єгор – голова Постійної делегації в Парламентській асамблеї НАТО.

Олексій Жмеренецький – народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики, голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій і публічних даних. Очолює Blockchain4Ukraine.

На дискусійній панелі фахівці обговорять особливості та можливості українського ринку віртуальних активів із юридичної та економічної точок зору.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб поставити запитання визнаним експертам у цій галузі та дізнатися інсайдерську інформацію про майбутнє ринку криптовалют!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції