Директор Trustee Wallet Вадим Груша візьме участь у дискусії Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Директор Trustee Wallet Вадим Груша візьме участь у дискусії Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

За минулий рік ринок NFT виріс до $250 млн. Невзаємозамінні токени створювали та продавали зірки шоу-бізнесу, бізнесмени, художники, блогери. Що буде з технологією в найближчому майбутньому та хто на цьому зможе заробити? Дізнайтеся про це 9 листопада на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021.

У межах заходу відбудеться панельна дискусія, де видатні експерти зберуться разом, щоб розкрити тему «Ринки NFT після хайпу». Одним з учасником обговорення стане СЕО інноваційного мультивалютного криптогаманця Trustee Вадим Груша.

Вадим – підприємець та IТ-фахівець із 15-річним досвідом, активний учасник криптоспільноти. Понад 8 років працює в криптоіндустрії.

Він співзасновник і блокчейн-архітектор BlockSoftLab. Компанія розробляє смартконтракти, токени та нові криптовалюти, а також проводить наукову роботу в цій галузі. Є засновником криптовалютного гаманця Trustee. Завдяки йому можна купувати, продавати та безпечно зберігати цифрові активи з використанням банківських карток Visa та MasterCard.


Приходьте на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – дізнайтеся про ефективні способи заробітку на NFT-ринку.

Переглянути програму та зареєструватися >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції