Що передбачає закон про віртуальні активи: інфографіка

Що передбачає закон про віртуальні активи: інфографіка

11 червня 2020 року у Верховній Раді зареєстрували проєкт Закону «Про віртуальні активи», а 2 грудня доопрацьований документ був прийнятий у першому читанні.

Більшість ініціаторів законопроєкту – члени партії «Слуга народу». Документ створювався спільно з Комітетом цифрових трансформацій і Мінцифри. Він спрямований на узаконення цифрових активів.

Проєкт закону передбачає встановлення в Україні механізму правового регулювання операцій із криптовалютою. Функції контролювального органу запропоновано закріпити за Міністерством цифрової трансформації.

Що ж передбачає текст закону, як він регулюватиме обіг віртуальних активів на ринку та що зміниться після його прийняття? Читайте в нашій інфографіці.


Щоб обговорити перспективи прийняття закону про цифрові активи та почути думки досвідчених експертів, приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021! Захід відбудеться 25 травня.

Деталі та програма івенту >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції