Великий бізнес і біткоїни. Про що на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість аналітик і криптотрейдер Ігор Порох

Великий бізнес і біткоїни. Про що на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість аналітик і криптотрейдер Ігор Порох

На восьмій Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv незалежний аналітик Ігор Порох стане модератором панельної дискусії про специфіку трейдингу на криптобіржах. Уже 9 листопада провідні українські експерти розкажуть про те, які тренди варті уваги сучасного криптоторговця, а які – ні.

Окрім модерування надзвичайно цікавої дискусії, експерт виступить з окремою доповіддю на тему «Біткоїн за $14 000».

Він розповість про фінансові мікроматерії, роль маркетмейкерів на ринку, хвилі Елліотта в крипті та бичачу пастку.

Ігор – криптовалютний аналітик і трейдер. Зараз він займається токенізацією Міжнародного економічного комітету. Окрім цього, експерт став одним із розробників сервісу Scrypto.

На конференції Ігор допоможе налагодити конструктивний діалог між спікерами, а також сам відповість на запитання гостей.


Приходьте на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021! Дізнайтеся про прогнози курсу біткоїна від провідного українського аналітика.

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції