Блокчейн в інфраструктурі України. Спеціальний гість Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv – міністр Володимир Омелян

Блокчейн в інфраструктурі України. Спеціальний гість Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv – міністр Володимир Омелян

Сфера транспорту та інфраструктури активно задіює блокчейн: так, авіакомпанія Singapore Airlines оголосила про створення блокчейн-гаманця для постійних клієнтів, а Air France тестує блокчейн у системах обслуговування і ремонту літаків. Не пасуть задніх і великі американські логістичні компанії: FedEx тестує блокчейн, щоб зберігати у ньому інформацію для вирішення спірних питань, а UPS планує через блокчейн відстежувати ланцюжок поставок.

Про наміри щодо застосування блокчейну Міністерством інфраструктури України розповість його керівник Володимир Омелян на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

 

Тема доповіді міністра: «Пілотні проекти з впровадження технології блокчейн у секторі інфраструктури України».

 

Кар'єру в державних відомствах України Володимир Омелян почав з 2000 року, працюючи фахівцем євроатлантичної інтеграції у МЗС України. Отримав дипломатичний досвід у представництві України у Відні й групі планування кабінету міністра закордонних справ. Після цього працював у патронатних службах Мінекономіки, Мінфіну і Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. З березня 2014 року керує службою міністра в Кабміні України, а у квітні 2016 року призначений керівником Міністерства інфраструктури України.

 

Зареєструйтеся на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv і дізнайтеся більше про українські блокчейн-проекти від міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції