Біткойн росте, Ethereum грабують, Гонконг запускає фінансову платформу на блокчейні: що цікавого відбулося у світі криптовалют цього тижня

Біткойн росте, Ethereum грабують, Гонконг запускає фінансову платформу на блокчейні: що цікавого відбулося у світі криптовалют цього тижня

Поки скептики пророкують біткойну раптовий провал, його капіталізація стрімко росте. У дайджесті ми розповімо про найбільш резонансні події, які відбулися останнім часом у світі криптовалют.

Торгова платформа з Південної Африки підтримує біткойн і ефір

Purple Group, провідна фінансова компанія з Південної Африки, оголосила про те, що додає біткойн і ефіріум на свою платформу GT247.com. Отже, користувачі мають можливість придбання криптовалют і переведення їх на фіатні гроші.

«Платформа GT247.com запропонувала брокерські послуги Bitcoin і Ethereum після неабиякого попиту клієнтів», – стверджує Баррі Дюмас, фахівець з торгівлі в Purple.

Нагадаємо: Purple додала криптоконверсію на свою торгову онлайн-платформу, що дозволяє користувачам купувати біткойн і Ethereum в «rand» або ставити на продуктивність флагманських цифрових валют.

Вартість біткойна може досягти $ 2 млн

Клем Чемберс, CEO британського фінансового порталу ADVFN, припустив, що біткойн може повернутися до ціни $ 20 тисяч. Фінансист вважає, що це «логарифмічний актив». Клем вивів правило, згідно з яким найближчим часом біткойн може повернутися до ціни $ 20 тис., а потім вирости в капіталізації до $ 200 тис. або і взагалі до $ 2 млн.

«Відомості про стан ринку в минулому можуть дати багато: я стверджую, що історичні цінові графіки неабияк підходять для прогнозування. Цінові діаграми – це карти, які дають людям інформацію надалі, тому вони мають сенс. Ринки не безмовні, вони нерідко дають підказки на майбутнє», – стверджує Чемберс.

Віталік Бутерін: «Спам-атака коштувала Ethereum $ 15 млн»

17 липня Віталік Бутерін повідомив, скільки коштувала спам-атака на Ethereum. Раніше в мережі з'явилися чутки про ймовірну спам-атаку після того, як з червня в мережі Ethereum зросла вартість газу, хоча обсяг транзакцій знизився з $1,4 млн до $500 тисяч на добу.

«Згідно з моїми підрахунками, останній спам мережі Ethereum коштував близько $15 млн (приблизно 5 млн зеленого чаю, 75 машин Lamborghini, 25 раундів залучення початкового фінансування Coinbase або 0,9% ICO Telegram)», – повідомив він у Twitter.

У Гонконзі запускають міжбанківську фінансову платформу на блокчейні

Financial Times повідомляє, що управління грошового обігу Гонконгу запускає міжбанківську фінансову платформу на блокчейні. У разі використання блокової мережі, транзакції відбуватимуться за добу – замість двох тижнів із застосуванням традиційних засобів.

Спільне підприємство HKMA і фінтек-підрозділ OneConnect вжили заходів щодо зменшення паперової роботи і витрат, пов'язаних з нею. Їхня основна мета – дати можливість молодим компаніям швидше скористатися банківськими послугами.

Ціна популярних криптовалют зросла на 6-10%

17 липня протягом години ціна на Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple і EOS зросла на 6-10%. Про це повідомляє портал Forknews. Станом на 18 липня загальна капіталізація криптовалютного ринку склала близько $292 млрд.

Експерти Forknews припускають, якщо ціна біткойна перевищить позначку $8 000, валюта повторюватиме досягнення 9 квітня і, гіпотетично, зможе перестрибнути межу $10 000. Але якщо біткойн закріпиться на рівні $7 400, то його ціна подолає основні рівні підтримки лише на позначках $8 000 і $9 000 найближчим часом.

Дізнайтеся більше цікавого про криптовалюти на заході міжнародного рівня – Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv – який відбудеться 19 вересня 2018 року.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції