AMLBot, сервіс для перевірки криптогаманців на наявність незаконних коштів, – експонент демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

AMLBot, сервіс для перевірки криптогаманців на наявність незаконних коштів, – експонент демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

AML-інструмент для перевірки криптовалютних гаманців на наявність коштів, які отримані незаконним способом, AMLBot, стане учасником демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021! Гості заходу матимуть унікальну можливість ознайомитися з послугами сервісу, поставити запитання представникам експонента, а також домовитися про майбутню співпрацю.

AMLBot допомагає малому та середньому бізнесу у сфері криптовалют боротися із шахрайством і фінансовими злочинами. Сервіс проводить перевірку криптогаманців і транзакцій за сотнями баз даних для виявлення зв’язку з незаконною діяльністю.

AMLBot надає такі послуги та рішення:

  • перевірка криптовалютних гаманців;

  • аналіз криптовалют;

  • бази даних Crystal Blockchain;

  • API-інтеграція;

  • функція «Розслідування»: показує імена, ризики кластерів і кількість проміжних адрес.

Платформа гарантує своїм користувачам анонімність і захист персональних даних.

Сервіс має найповнішу глобальну базу санкційних адрес і регулярно відстежує публічні та приватні джерела, чорні списки монет і гаманців. Розроблений алгоритм AMLBot дає змогу швидко виявляти підозрілі криптовалютні транзакції, а також встановлювати їхній зв’язок із кримінальною чи забороненою діяльністю відповідно до вимог закону та нормативів AML/CTF.


Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 відбудеться вже 25 травня. Відвідайте захід, щоб дізнатися про тренди крипторинку й ознайомитися з найкращими рішеннями для заробітку в цій галузі!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції