Американська група компаній Crypto Fund Group, Inc – учасник Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Американська група компаній Crypto Fund Group, Inc – учасник Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Навіть у день Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 не перестаємо вас знайомити з учасниками події. Уже сьогодні, 9 листопада, у демозоні заходу ви зможете ознайомитись із послугами Crypto Fund Group, Inc.

Crypto Fund Group, Inc – це група компаній, яка зареєстрована в штаті Невада, США. Її засновниками стали фахівці з інтернет-маркетингу та криптоінвестори.

У планах компанії – запуск Bitcoin Crypto Casino, акції якого будуть представлені на азійській та американській біржах. Спеціально для онлайн-майданчика творці випустили 1 млрд токенів Bitcoin Bets Chips (BBC), які вже торгуються на сінгапурській біржі Alterdice. За прогнозами творців, уже до травня 2022 року валюта може зрости майже втричі.

Про збереження своїх інвестицій можна не перейматися – компанія дає гарантію на кожен токен Bitcoin Bets Chips. У разі якщо комп’ютер вийде з ладу, заразиться вірусом чи доступ до облікового запису буде втрачено, будь-який власник BBC зможе надати підтвердження оригінальної покупки та відновити свої активи.

Інвестиції в криптовалюту – найнадійніший спосіб зберегти та примножити свої фінанси. Купуйте сьогодні та почніть заробляти вже цього місяця!


Приєднуйтесь до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та дізнайтесь про всі переваги вкладень у Crypto Fund Group, Inc.

Придбати квиток>>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції